Rodzaje podkładów podłogowych:

*Pianomat Pod panele podłogowe (drewniane i laminaty) polecamy podkład Pianomat w kolorze zielonym lub szarym. Ma on wysokie właściwości izolacji termicznej i akustycznej, wytłumia odgłosy chodzenia i niweluje nierówności podłoża. Materiał jest ekonomiczny i ekologiczny, a dodatkowo odporny na korozję. Podkład zielony 4mm doskonale ociepla i dociepla pomieszczenia. Pokład Pianomat 3mm szary to najlepszy na rynku podkład na ogrzewanie podłogowe.

*Podkład do ogrzewania podłogowego Podkład Expert Thermo Roll (2mm) to podkład wykonany z polistyrenu ekstrudowanego (XPS) przeznaczony pod wszystkie typy podłóg pływających, w których zastosowano ogrzewanie podłogowe. Forma rolki umożliwia szybki montaż i pokdycie dużej powierzchni z jednego opakowania. Dodatkowo posiada kanały, które pozwalają na odprowadzanie ciepłego powietrza z podłogi do pomieszczenia.

*Podkład podłogowy (XPS) 3mm lub 5mm Podkład ten wyrównuje nierówności podłoża, posiada wysoką odporność na wszelkie obciążenia oraz wycisza podłogę. Występuje w płytach, dzięki czemu ich docinanie i montaż są bezproblemowe i szybkie. Podkład przeznaczony jest pod wszystkie typy podłóg pływających.

*Podkład naturalny ekopor 5,5mm lub 7mm To naturalny podkład pod podłogi pływające wykonane z drewna sosnowego poprzez spilśnienie jego włókien. Posiada zdolność tłumienia drgań, wyrównuje podłoże oraz redukuje skrzypienie podłogi.

*Pianka polietylenowa 3mm Pianka polietylenowa jest niezwykle lekka, elastyczna i łatwa w użyciu. Jest niepyląca, nietoksyczna i odporna na wilgoć. Niewątpliwą zaletą jest również cena.PANELE PODŁOGOWE


Klinij na logo producenta aby pobrać katalog.PODŁOGI Z DREWNA BAMBUSOWEGO


Klinij na logo producenta aby pobrać katalog.
WYKŁADZINY I LINOLEUM